Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesAurlandKnipenborgLeikangerSogndal
OddKolsrudBegnadalenV730,0000350350350350350
Kristoffer TvedtSkråmestøBergenER0,0000350350350350350
GustavFrantzenÅsane/HordvikV730,4472349349349349348
Bjørnar RasmussenAurdalSykkylvenER0,4472350350350349350
ArnoldHaugenFanaV730,5477348349348348349
Maria EngenSkoglyRøyken og HurumER0,5477350349350350349
LudvikGravemSunndalV730,5477348349348349348
ArneMathisenJondalenV650,5477350350349349349
Sigmund HaugenKjosaasDale (Sunnfjord)ER0,5477350350349349349
OddmundNilsenLangevågV650,5477349348348349349
Gaute EliassenHamreLeikangerER0,5477345345345346346
Erik TobiasSlettelandDale (Sunnfjord)ER0,7071348347348349348
VegardEikevikSogndalER0,8367349348350349350
Ole-ThomasGrosethÅdalER0,8367349347348348347
MariusGranbergFetR0,8367349349347348348
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesAurlandKnipenborgLeikangerSogndal
OddvarStaxrudTingelstadV550,8944345343345345344
MarianneStigenRælingen51,0000344342344342343
ArveHalsteinslidHaugen51,0954340341340340338
SverreBrovollOslo Østre51,1402339339338340341
AlfHøysæterTysseV551,1402348347349346347
Anne Ingeborg SognØiomRandsfjord51,2247343344341343344
Engebret M.MjøsengSigdal51,2247338339338341339
ArildBrodahlHovet og Hol51,2247343343346344344
RoarKongsjordenRollag og Veggli51,3038336339338339337
RogerOttosenVestre Toten51,3038346343344346345
JohannesSeimSeim51,3038336336339337338
DagLienLøiten51,3038343345343346344
BjarneSandvikKnipenborgV551,4832339341343341342
Tor KristianLavikÅsane/Hordvik41,4832328326326324327
LeifGravemSunndal51,4832342344344343346